Тарасівське лісництво

Посада ПІП
Лісничий Тарасівського лісництва Декет Іван Михайлович
Помічник Тарасівського лісництва Фіцай Валентина Петрівна
Бухгалтер Тарасівського лісництва Фіцай Марія Василівна
Тарасівське лісництво було організоване в 1946 році і входило в складі Тересвянського лісгоспу. В 1970 році було передано в Усть-Чорнянський Л/К. З 26.05.1995 р. лісництво перейшло в підпорядкування Буштинського держлісгоспу, з 01.09.2011 р. при ліквідації даного лісгоспу лісництво було приєднано до ДП «Мокрянське ЛМГ».
Тарасівське лісництво загальною площею 7787,0 га, входить до складу ДП «Мокрянське лісомисливське господарство» і розташоване в південній його частині на території Тячівського адміністративного району.
Контора лісництва знаходиться в селі Тарасівка, Тячівського району Закарпатської області, на відстані 38 км від районного центру.
Територія лісництва розділена на 10 майстерських дільниць.
Лісові масиви лісництва згідно лісорослинного районування відносяться до середньовисотного району Полонинського хребта.
В угіддях переважають букові насаджень, середній рік 97 років.
Лісництво має свій власний розсадник площею 0,8 га, корисна площа на сьогоднішній час становить 0,20 га. В розсаднику вирощують такі породи: ялина звичайна, дуб звичайний, клен-явір, ялиця біла, ясінь звичайний. Посадковий матеріал використовують для заліснення зрубів та частково для озеленення. Лісництво повністю забезпечує себе посадковим матеріалом. Так, як в лісництво має власний розсадник, то велика увага тут приділяється насіннєвій справі. Ми власноруч збираємо, очищаємо і зберігаємо насіння лісових порід для висівок.
На території лісництва є ділянки, що віднесені до пралісів, особливо цінні для збереження лісів, репрезентативні ділянки та рекреаційні місця.
Основними напрямками діяльності лісництва є ведення лісового господарства, лісонасінневої справи та розсадницького господарства, охорона і захист лісів, ведення державного обліку лісів. Значне місце займає лісозаготівля.