Краснянське лісництво

Посада ПІП
Лісничий Краснянського лісництва Декет Василь Іванович
Помічник Краснянського лісництва Сойма Юрій Юрійович
Бухгалтер Краснянського лісництва Носа Марія Миколаївна
Краснянське лісництво, загальною площею 4671,0 га, входить до складу ДП «Мокрянське лісомисливське господарство» і розташоване в південній його частині на території Тячівського адміністративного району.
Контора лісництва знаходиться в с. Красна Тячівського району Закарпатської області, на відстані 7 км від контори лісгоспу та 43 км від районного центру.
Територія лісництва розділена на 6 майстерських дільниць.
Лісові масиви лісництва згідно лісорослинного районування відносяться до середньовисотного району Полонинського хребта, з буковими лісами.
Тривалість вегетаційного періоду 197 днів, з 13.04 по 28.10. Середньорічна температура повітря +5,7 С, мінімальна -36 С. Пізні весняні заморозки можливі до 23.05, а ранні – з 14.09. Середньорічна кількість опадів 1449 мм. За час вегетаційного періоду випадає 60 % опадів.
Середня глибина промерзання ґрунту 20 см, максимальна 50 см. Постійний сніговий покрив встановлюється з 25.09. Сніг тане з кінця березня по середину квітня. Вітри переважають південно-східних, західних та північно-західних напрямків.
Переважаючі типи ґрунтів: бурі гірсько-лісові глибоко суглинисті, часто слабо- і середньорозмиті.
Виходячи з існуючого поділу лісів на категорії захисності, їх функціонального значення, встановленого в них режиму ведення лісового господарства і лісокористування на наступний ревізійний період, утворені наступні господарські частини:
  • рекреаційно-оздоровчі ліси з особливим режимом користування в горах;
  • захисні ліси з особливим режимом користування в горах;
  • захисні ліси з обмеженим режимом користування в горах;
  • експлуатаційні ліси в горах.
Віднесення не вкритих лісовою рослинністю земель до тієї чи іншої господарської секції проводиться по породі, що проектується до лісовідновлення.
Віки стиглості деревостанів відповідають оптимальним вікам рубок в лісах України.
Створювати лісові культури пропонується згідно технологічних схем, прикладених до таксаційного опису. З урахуванням наявності природного поновлення, типів лісу та особливостей категорії лісокультурної площі в технологічних схемах вказується спосіб обробітку ґрунту, спосіб створення, схема змішування порід, спосіб догляду за лісовими культурами. Технологічні схеми складені на основі рекомендацій технологічного відділу ВО «Укрдержліспроект».
Розподіл площі лісництва за класами пожежної небезпеки наступний:    
І клас 42,4 га 1,0%
ІІІ клас 78,5 га 2,0%
IV клас 4485,6 га 96,0%
V клас 64,5 га 1,0%
Середній клас пожежної небезпеки – 3,96.
В залежності від появи і розвитку шкідників та хвороб лісу, зміни санітарного стану насаджень, обсяги лісозахисних заходів повинні уточнюватись та коригуватись.
На території лісництва в рекреаційно-оздоровчих цілях використовується рекреаційно-оздоровчі ліси поза межами зелених зон, загальною площею – 618,0 га.